Ringkasan
Tijdens de rondreis door Argentinië & Chili bezoek je o.a. Buenos Aires, Bariloche, de Perito-Morenogletsjer, Ushuaia en Torres del Paine. De pinguïns, zeeleeuwen en met geluk orka’s en walvissen op de Península Valdés maken ongetwijfeld indruk. Op de uitgestrekte pampa’s kun je prachtige wandelingen maken en het spectaculaire landschap van Patagonië, met immense gletsjers en besneeuwde bergtoppen, zorgt voor indrukwekkende vergezichten. Vuurland, op het uiterste puntje van Argentinië, is de laatste halte voor Antarctica.
Jadwal Perjalanan Singkat
- Hari 1-3
- De Geboortestad Van De Tango, Buenos Aires
- Hari 4-6
- Op Bezoek Bij De Bijzondere Bewoners Van Puerto Ma...
- Hari 7-10
- Esquel En Bariloche, Prachtige Bergtoppen En Héérl...
- Hari 11-12
- Prachtige Wandelingen Bij El Chaltén & Fitzroymass...
- Hari 13-15
- Calafate & Perito Moreno, De Meest Bizarre Gletsje...
- Hari 15-17
- Duik De Natuur In Bij Torres Del Paine
- Hari 18-19
- De Zuidelijkste Stad Ter Wereld, Ushuaia
- Hari 20-23
- Nog Even In Het Bruisende Buenos Aires
Negara (3): Antartika, Argentina, Cile
Kota Perjalanan (8): Antarctic Peninsula, Bariloche, Buenos Aires, El Calafate, Perito Moreno, Puerto Madryn, Torres del Paine N.P., Ushuaia
rincian
Dag 1 Amsterdam - Buenos AiresDag 2 aankomst Buenos Aires, stadswandelingDag 3 Buenos AiresWe beginnen en eindigen onze rondreis in de drukke Argentijnse hoofdstad Buenos Aires, de stad waar de wieg van de tango stond. Maar ook de geboortestad van Maradona en Máxima en de stad van de bekende schrijver Luis Borges. Buenos Aires, op het eerste gezicht een kosmopolitische moderne stad, heeft ook een enigszins Parijse of Madrileense uitstraling met brede boulevards, koloniale gebouwen en nog alom aanwezige oude chic.Slenterend over de Avenida de Mayo, die het Plaza del Congreso met het bekende Plaza de Mayo verbindt, stuit je op gebouwen die in menig Europese steden niet zouden misstaan. De Porteño’s, zoals de inwoners van Buenos Aires genoemd worden, zijn ook oprecht trots op hun stad. Je hebt zowel bij aanvang als bij het einde van je reis tijd om het stadscentrum en de uitgestrekte wijken, de barrio’s, te bezoeken.